لوگو الو شمال

جورا مارکت

تفکری جدید در سبک زندگی

جورا مارکت یک فروشگاه به سبک جدید برای خرید مواد خوراکی که از بالا بودن اصالت و ارکانیگ محصولات می‌توانید اطمینان کامل داشته باشید.

چای

ویژگی های چای جورا مارکت

Vector 1

نوشیدنی پرطرفدار مردم ایران در مدل و طعم‌های گوناگون که از جورامارکت می‌توانید بهترین کیفیت آن را در خانه‌ی خودتان داشته باشید.

عسل صدرصد طبیعی
عسل

ویژگی های عسل جورا مارکت

Vector 1

خوراکی شیرینی که در جورا مارکت با داشتن خلوص بالا برای خوردن در وعده‌های مختلف و درمان بسیاری از مشکلات کارساز است.

برنج
ویژگی های برنج جورا مارکت
Vector 1

غلاتی در وعده‌های غذایی جزو پرمصرف‌ترین‌ها می‌باشد که جورامارکت محصول ارگانیک کشت شده در استان گیلان را بدون واسطه به خانه‌هایتان می‌آورد.

مقالات

آخرین مقالات جورا مارکت

روغن حیوانی برای صورت

یکی از این موارد جدا از سرخ کردن و پختن غذا استفادۀ روغن حیوانی برای پوست است.

طرز تهیه روغن حیوانی از کره

طرز تهیه روغن حیوانی از کره در زمان‌های دور تا به امروز مورد استقبال اکثر افراد جامعه قرار گرفته است. دلیل اهمیت یافتن این موضوع گسترش سلامتی و آگاه‌سازی ساکنین کرۀ زمین در مورد زندگی سالم‌تر با استفاده از مواد خوراکی بوده است.

روغن حیوانی گاوی

از دیگر روغن‌های طبیعی می‌توان به روغن حیوانی اشاره کرد. این روغن‌ها از چربی‌ و شیر پستاندارانی مانند گاو و گوسفند به دست می‌آید.

موارد استفاده سبوس برنج و فواید آن

یکی از فراورده‌هایی در کشت برنج، سبوس برنج است که دارای خاصیت و اهمیت‌های فراوانی برای بدن در صورت استفاده دارد.

برنج که شفته میشه چیکار کنیم؟

اگر برنجتان شفته شد نیازی نیست آن را دور بریزید و می‌توانید با آن غذاها و پیش‌غذاهای متفاوتی تهیه کنید.

برنج در کدام نواحی کشت می شود

حتماً این سؤال برای شما پیش آمده است که برنج در کدام نواحی کشت می‌ شود و نیاز به چه آب‌وهوایی دارد؟ در این مقاله پاسخ این سوال را به صورت کامل داده‌ایم

خواص برنج قهوه‌ ای

از جمله خواص برنج قهوه‌ای که بیشتر مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته می‌توان به لاغری و کنترل وزن، دیابت، کبد چرب،... اشاره کرد.

طرز تهیه برنج کته

یکی از چالش برانگیزترین غذایی که می‌توان پخت، پخت برنج کته می‌باشد. چون پخت برنج به صورت کته باید از معیارهایی برخوردار باشد...

خواص برنج

برنج بعد از گندم پر مصرف‌ترین غلات در قارۀ آسیا می‌باشد. به همین منظور دانستن خواص برنج برای تمام افرادی که از این غلات برای کسب انرژی مصرف می‌کنند، نیاز است.